Z pierwszą wizytą w bibliotece

Tematem spotkania było zapoznanie z ofertą biblioteki i co też należy zrobić, aby zostać czytelnikem. Dodatkowo dzieci zobaczyły jak wyglądały książki bardzo dawno temu i dowiedziały się jak o nie dbać. Wspólnie zastanawialiśmy się, czy aby na pewno krasnoludki istnieją? Dzieci z wielkim zapałem losowały obrazki z różnych bajek i bezbłędnie odgadywały ich tytuły. Na zkończenie dzieci otrzymały zakładki do książek i zadeklarowały, że będa czytelnikami biblioteki. Takie spotkanie miało na celu rozbudzić i pogłebić jeszcze bardziej  zainteresowania czytelnicze wśród dzieci.