Spotkanie autorskie w ramach ,,Odysei pienińskiej z basnią i legendą"

Nie było łatwo, ale udało się zdobyć piękną książkę, która została podarowana dla biblioteki, a stanowi kontynuację trylogii ,,Pieniny dla rodziny". Niezapomnianym punktem programu okazał się teatrzyk paluszkowy o smoku Onufrym. Pani Ewie dziękujemy za spotkanie. Jest niezwykle ciepłą i sympatyczną osobą. Napisała wiele książek dla dzieci i pięknych wierszy o aniołach dla dorosłych. Zresztą Pani Ewa, to taki anioł na ziemi.
Dyrekcji Szkoły Podstawowej nr 1 im. A.Mickiewicza w Krościenku n.D, dziękujemy również za okazałe serce i pomoc przy realizacji spotkania.
,, Odyseja pienińska z baśnią i legendą " - dofinansowano ze środków MKiDN, pochodzących z Funduszu Promocji Kultury w ramach programu Partnerstwo dla Książki 2020- prowadzenie działań animujacych czytelnictwo w bibliotekach publicznych".
#EwaSztadtmuller, #MKiDN