Na Targach Książki w Krakowie

Kto postanowił spędzić czas w otoczeniu książek, ten z pewnością nie mógł narzekać na brak wrażeń. Na odwiedzających EXPO Kraków czekało całe grono znakomitych autorów. Książki podpisywali m.in. Richard Flanagan, Wojciech Cejrowski, Michael Cunningham, Olga Tokarczuk, Filip Springer, Tomasz Różycki oraz prof. Jerzy Bralczyk i prof. Jan Miodek. Tłumy osób powitały Martynę Wojciechowską, która odebrała tytuł Ambasadora Międzynarodowych Targów Książki w Krakowie®. Najmłodsi odwiedzający mieli okazję porozmawiać ze swoją podróżniczą idolką – Nelą Małą Reporterką. Bajki na stoisku Radia Kraków czytał Jerzy Stuhr.