This is Britain School

Anna Silver pracowała przez wiele lat w angielskiej szkole, więc bardzo szczegółowo opowiedziała jak wygląda ramowy dzień ucznia w Wielkiej Brytanii. lekcje zaczynają się o godz. 9.00, a kończą o godz. 15.00. Chłopcy zakładają do szkoły białą koszulę i krawat, natomiast dziewczynki białą koszulę i spódniczkę. Kolor krawata określa, to do jakiej szkoły ktoś uczęszcza. Mundurki w szkole angielskiej są codziennością.  Na przerwie(break time), która trwa 1 godzinę dzieci idą do stołówki na lunch time. Aby, jeszcze bardziej dzieciom przybliżyć realia szkoły w Anglii, Annna Szerszeń przygotowała prezentację pt.,, This is Britain School".